Vinterlek på Oksenøya bruk
Full fart og godt oppmøte med over 300 deltakere på Vinterlek på Oksenøya bruk i dag!

Takk til alle som kom og bidro til en fin og aktiv vinterdag på Oksenøya bruk
Dagen var fylt med aktiviteter for store og små, og det var noe for enhver smak. Barn og voksne koste seg i skiløypa, mens andre tok en rolig tur langs naturstien og lærte om områdets dyreliv og historie.
I lavvoen samlet både gamle og unge seg for å høre på spennende fortellinger, mens andre holdt varmen rundt bålpannen med grilling av pinnebrød og marshmallows. Henrik Bakken Flagestad holdt stemningen på topp med musikk og gode historier, og det var lett å se at alle koste seg.
Etter en dag med fart og moro, kunne deltakerne dra hjem med gode minner og kanskje med en premie eller to som OBOS, Skiforeningen og DNT Bærum Turlag hadde samlet i premiesekken. Vinterlek på Oksenøya bruk var nok en gang en stor suksess, og vi gleder oss allerede til neste år.
Se også

