Dugnadsgjengen vår har satt klatreparken i orden for sommeren
Nå er det bare å svinge seg blant trærne og suse bortover i ziplinen på Osbakken. Våre flinke frivillige har fikset klatreparken så den er helt trygg å bruke. De har også fylt på med bark på bakken, så landingene blir myke.

Da er det bare å ta turen opp til Osbakken og la barna turne i parken. Hvis du ikke allerede vet det, så er klatreparken selvbetjent, åpen hele sommeren og helt gratis.

Våre frivillige gjør en fantastisk innsats på Osbakken. I tillegg til å klargjøre klatreparken for sommeren, har de også raket, ryddet, saget og kappet så uteområdene er fine. De har også sørget for at vi har ved nok til vinteren.




Men det er ikke bare ute det har vært full fart. Inne på Osbakken har våre frivillige bygget ny dusj og garderobe til badstua.

Og så har gjengen hatt en skikkelig rundvask innendørs og vasket alt sengetøy.


Takk til våre flinke frivillige som gjør en fantastisk jobb. Da er det bare å legge turen innom Skumsjøen og Osbakken og kose seg både inne og ute, høyt og lavt.
Se også

