Hopp til hovedinnhold
Logo
Til DNT.no forside
Tilbake til Aktuelt

Gjenbrukstativ i Torgboden

Vi er begeistret for å fortelle at vi nå har et GJENBRUKSTATIV på plass! En fantastisk mulighet til å gi klærne dine et nytt eventyr og samtidig bidra til bærekraft og gjenbruk!

Brukt
På dette stativet kan du selge og kjøpe brukt friluftsutstyr av god kvalitet. Foto: Jarl-Martin Pedersen

Har du en litt for stor allværsjakke eller et par turbukser du sjelden bruker?

Selg - det er bra for både lommeboka og miljøet!

DNT Ung står i bresjen og tror at alle:

· Har noe i boden de ikke bruker

· Har ytterklær som ikke passer

Syns det er fint å gi friluftsklær et nytt liv? Torgboden har fått bruktstativ. Her kan alle selge sine ytterklær som de ikke bruker mer og selv bestemme prisen. Kjøper betaler med Vipps, og hele beløpet går direkte til selger. Av plasshensyn kan vi foreløpig tilby selger å henge opp ytterklær (bukser og jakker) av god kvalitet.

Brukt, men bra nok! Selg og kjøp turklær av kvalitet på vårt vipps-stativ.

Viste du at? I torgboden på Bragernes Torg:

  • Får du tak i turprogram til alle våre turgrupper.
  • DNT- Nøkkelen.
  • Detaljekart, over flere områder i hele Norge. 
  • Kompass.
  • DNT - kalenderen for 2024.
  • DNT luer, sokker og mindre produkter.

Selv om DNT-kalenderen er utsolgt i DNT- nettbutikken, har vi noen ekstra eksemplarer liggende! Kom innom og kjøp deg en kalender og start å planlegge årets tureventyr.

Kom innom for en hyggelig prat!
Del artikkel:
Del på e-post

Se også

Bli frivillig hos oss
Topp 7 i Bymarka utenfor Trondheim.
Bli frivillig hos oss
Bli medlem
Nydelige Trollfjordhytta ligger på grensen mellom Vesterålen og Lofoten. Turen opp til hytta går fra Austpollen innerst i Trollfjorden.
Bli medlem