Tillitsvalgte i DNT

DNTs landsstyre:

(Oppdatert etter valg på DNTs landsmøte 2019 i Lofoten)

Per Hanasand (leder)

Stavanger Turistforening

Mob: 913 20 044

E-post: per.hanasand@dnt.no

Ragnhild Narum (nestleder)

Hamar og Hedemarken Turistforening

Mob: 943 24 611

E-post: ragnhild.narum@gmail.com

Elisabeth Eide

Bergen og Hordaland Turlag

Mob: 952 61 203

E-post: elisabethen1975@gmail.com

Gunn Elin Fedreheim

Harstad Turlag

Mob: 928 56 500

E-post: gunn.elin.fedreheim@dnt.no

Lillian Fjerdingen

Trondhjems Turistforening

Mob: 905 48 608

E-post: lillian.fjerdingen@hotmail.com

Håkon Gammelsæter

Trondhjems Turistforening

Mob: 924 23 926

E-post: hakongammel@gmail.com

Siri Hatlen

DNT Oslo og Omegn

Mob:  917 44 863

E-post: siri.hatlen@gmail.com

Markus Malmin

DNT ungs representant

Mob: 454 80 434

E-post: markus.malmin@dnt.no 

Kristin Oftedal

Ansattes representant

Mob: 482 21 339

E-post: kristin.oftedal@dnt.no

John Lauring Pedersen

DNT Oslo og Omegn

Mob: 917 33 359

E-post: john@opinion.no

Ragna Renna

Vesterålen Turlag

Mob: 909 50 558

E-post: Ragna.renna@gmail.com

Arne Storhaug

Stavanger Turistforening

Mob: 404 13 919

E-post: arne.storhaug@lyse.net



​​​​​​​

Annonse