Tillitsvalgte i DNT

DNTs landsstyre:

(Oppdatert etter valg på DNTs landsmøte 2018 i Oslo)

Per Hanasand (leder)

Stavanger Turistforening

Mob: 913 20 044

E-post: per.hanasand@dnt.no

Ragnhild Narum (nestleder)

Hamar og Hedemarken Turistforening

Mob: 943 24 611

E-post: ragnhild.narum@gmail.com

Elisabeth Eide

Bergen og Hordaland Turlag

Mob: 952 61 203

E-post: elisabethen1975@gmail.com

Gunn Elin Fedreheim

Harstad Turlag

Mob: 928 56 500

E-post: gunn.elin.fedreheim@dnt.no

Håkon Gammelsæter

Trondhjems Turistforening

Mob: 924 23 926

E-post: hakongammel@gmail.com

Siri Hatlen

DNT Oslo og Omegn

Mob:  917 44 863

E-post: siri.hatlen@gmail.com

Kristin Oftedal

Ansattes representant

Mob: 482 21 339

E-post: kristin.oftedal@dnt.no

John Lauring Pedersen

DNT Oslo og Omegn

Mob: 917 33 359

Epost: john@opinion.no

Johanne Grue Reiten

DNT ungs representant

Mob: 950 21 594

E-post: johanne@dntung.no

Arne Storhaug

Stavanger Turistforening

Mob: 404 13 919

Epost: arne.storhaug@lyse.net

Frøydis Høyland Svisdahl

Ålesund-Sunnmøre Turistforening

Mob: 971 55 750

E-post: froydisv77@hotmail.com

Lars Wang

DNT Drammen og Omegn

Mob: 905 23 021

E-post: lars@insam.no
​​​​​​​

Annonse