For presse

Her finner du kontaktinformasjon og oversikt over hvem som jobber med kommunikasjon og pressekontakt i DNT sentralt og de største medlemsforeningene.

Se også:

Pressekontakter i DNT sentralt

For pressehenvendelser, ring vår vakttelefon 484 50 526 (ikke sms)


Mette Øinæs Habberstad
Kommunikasjonssjef
Tel: 90066744
mette.habberstad@dnt.no

Ingvild Lundberg Bakke
Kommunikasjonsrådgiver
ingvild.bakke@dnt.no
Mobil 936 90 856

Mari Stephansen
Kommunikasjonsrådgiver
mari.stephansen@dnt.no
Mobil 952 90 730

Pressekontakter  i de lokale medlemsforeningene

DNT Oslo og Omegn
Henning Hoff Wikborg
Daglig leder
henning.wikborg@dntoslo.no
Kontortelefon: 22 82 28 50
Mobil: 991 00 900

Kari Merete Horne
Markedssjef
kari.m.horne@dntoslo.no
Kontortelefon: 22 82 28 87
Mobil: 909 20 455

Trondhjems Turistforening
Jonny Remmereit
Informasjonssjef
jonny@tt.no
Mobiltelefon: 95 93 33 35

Bergen Turlag
Helene Ødven
Daglig leder
helene@bergen-turlag.no
Kontortelefon: 55 33 58 18
Mobiltelefon: 982 49 808

Stavanger Turistforening
Preben Falck
Daglig leder 
preben@stf.no
Telefon
51 84 02 02
Mobiltelefon: 992 48 007

DNT Sør
Per Thomas Skaanes
pts@dntsor.no
Mobiltelefon: 977 04 568

Annonse