Skip to main content
Logo
To DNT.no frontpage

Endelig!! Nå åpner vi opp for Booking😃

Endelig!! Nå åpner vi opp for Booking!

Published: May 28, 2024
Written by: Ståle Waasjø Øylandsdal
News
Randvik kystledhytte. Fredriks hus til venstre. Hovedhytta til høyre.
Randvik kystledhytte. Fredriks hus til venstre. Hovedhytta til høyre. Photo: Ståle Waasjø Øylandsdal

Etter en formidabel innsats og over 3000 dugnadstimer fra en dedikert dugnadsgjeng åpner vi nå opp for booking fra og med imorgen, onsdag, klokka 12.00 på ut.no  

Hovedhytta og Fredriks Hus har tilsammen 24 sengeplasser, det er bilvei helt inn , tilrettelagt for handikappede👩‍🦽‍➡️du kan ta med hund, og det er kun 300 meter til badestrendene i øst og vest!!! 

Til alle dere som har bidratt - Vi bøyer oss i støvet, det er helt vanvittig hva dere har fått til! "APPLAUS"  

Velkommen til oss 

https://ut.no/hytte/101291037/randvik-kystledhytte

Share article:
Share via email

See also

Become a volunteer
Become a volunteer
Become a member
Nydelige Trollfjordhytta ligger på grensen mellom Vesterålen og Lofoten. Turen opp til hytta går fra Austpollen innerst i Trollfjorden.
Become a member